تاریخ انتشار :شنبه ۱۷ آبان ۹۹.::. ساعت : ۱۰:۱۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

کشف ۲٫۶ تن روغن مایع احتکارشده در نکا

با تلاش سازمان اطلاعات سپاه یک انبار احتکار روغن مایع شامل ۲.۶ تن روغن خوراکی در شهرستان نکا شناسایی و با هماهنگی اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان پلمب شد و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

به گزارش قائم آنلاین، بنابر اعلام سازمان اطلاعات سپاه در شهرستان نکا، در راستای برخورد با احتکارکنندگان به منظور مقابله جدی با مفاسد اقتصادی برای حفظ و افزایش امنیت اقتصادی جامعه، سیاست نظارت و برخورد با متخلفان این حوزه در دستور کار سازمان اطلاعات سپاه در شهرستان نکا قرار گفت.

برهمین اساس و با رصد و شناسایی صورت پذیرفته در مدت دو هفته گذشته، ساعتی قبل یک انبار احتکار روغن مایع به میزان ۲.۶ تن توسط اطلاعات سپاه نکا شناسایی و با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان انبار مربوطه پلمب شد.

با همکاری و هماهنگی به عمل آمده با مراجع قضایی، فرد متخلف در این رابطه جهت ادامه بررسی و روشن شدن ابعاد کامل، ضمن تشکیل پرونده از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت نکا به دادستانی شهرستان معرفی شد.

سازمان اطلاعات سپاه ضمن هشدار به متخلفان و احتکارکنندگان نیاز روزمره مردم که سبب کاهش اقلام ضروری مورد نیاز در سطح جامعه و مشکل‌آفرینی برای امنیت اقتصادی و روانی مردم می‌شود با هرگونه فعالیت غیرمجاز در این حوزه با هماهنگی مراجع قضایی و قانونی  برخورد جدی خواهد نمود و از همه مردم برای کمک به حفظ امنیت اقتصادی دعوت نموده تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با ستاد خبری ۱۱۴ در میان بگذارند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.