تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۴ آبان ۹۹.::. ساعت : ۱۱:۳۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

اکران و تحلیل فیلم «انجمن شاعران مرده»

کانون فیلم با همکاری کانون زبان‌های خارجی دانشگاه صنعتی امیرکبیر فیلم Dead Poets Society به صورت انلاین اکران و تحلیل می‌کند.

به گزارش قائم آنلاین، انجمن شاعران مرده؛ فیلمی کمدی درام به کارگردانی پیتر ویر و بازی رابین ویلیامز و ایتن هاک است. نیل، تاد، ناکس، چارلی، ریچارد، استیون و جرارد دانش‌آموزان سال اول کالج ولتن هستند. نیل و تاد تحت نظارت شدید خانواده‌شان هستند که اصرار دارند پسرانشان دکتر و وکیل شوند، اما تاد می‌خواهد نویسنده شود. در شروع سال تحصیلی جدید استاد ادبیات انگلیسی عوض می‌شود و فردی به نام جان کیتینگ جایگزین معلم قبلی می‌شود. روش تدریس کیتینگ با آنچه دانش‌آموزان پیش‌تر به آن عادت داشتند، کاملا متفاوت است. او دیدگاهی نو نسبت به ادبیات دارد و از دانش‌آموزانش نیز می‌خواهد با نگاهی تازه به چیزها نگاه کنند

اکران و تحلیل آنلاین فیلم «انجمن شاعران مرده» با حضور آقای بهرام حسین؛ کارشناس ادبیات انگلیسی و مدرس زبان انگلیسی، روز پنج‌شنبه ۱۵ آبان ماه ، ساعت ۱۸ الی ۲۱، به صورت آنلاین در پلتفرم Skyroom برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این برنامه به لینک https://idpay.ir/aut-fll/shop/270038 و جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال Filmclub_aut@ و aut_fll@ مراجعه کنند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.