تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۴ آبان ۹۹.::. ساعت : ۱۲:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

افزایش خدمات غیرحضوری بنیاد شهید

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: خدمات غیرحضوری بنیاد شهید تأثیر بسیار زیادی در کاهش مراجعات حضوری و درنتیجه حفظ سلامت ایثارگران دارد.

به گزارش قائم آنلاین، احمد گروئی‌ساردو در نشست کارگروه شورای معاونان بنیاد استان کرمان بابیان این‌که توجه به نیروی انسانی و فرهنگ جانشین‌پروری نکته حائز اهمیتی است، بیان کرد: اصلی‌ترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی آن سازمان است، با توجه به اینکه تعدادی از نیروهای استان در شرف بازنشستگی هستند این نکته بسیار حائز اهمیت است که به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم تا خللی در خدمات‌رسانی به ایثارگران ایجاد نشود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با تأکید بر لزوم اجرای برنامه‌های مناسب برای جانشین پروری در بنیاد، گفت: بسیاری از پست‌های بنیاد کار تخصصی انجام می‌دهند که حضور در این پست نیاز به تجربه دارد لذا باید برای سال‌های آینده از این موضوع غافل نشویم.

گروئی‌ساردو با اشاره به وضعیت شیوع ویرورس کرونا در استان خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از ابتلای ایثارگران معزز باید میز خدمت، مراکز ارتباطات و مراجعات و خط ۱۶۱۶ را بیشتر فعال کنیم، تا امکان دریافت انواع خدمات برای ایثارگران به‌صورت غیرحضوری فراهم شود.

وی با اشاره به این موضوع که تعداد بسیاری از خدمات بنیاد به‌صورت غیرحضوری قابل‌ارائه هستند، گفت: فرهنگ‌سازی در این باره، راهنمایی ایثارگران و معرفی خدمات غیرحضوری بنیاد تأثیر بسیار زیادی در کاهش مراجعات حضوری و در نتیجه حفظ سلامت ایثارگران معزز دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.