تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۳ آبان ۹۹.::. ساعت : ۱۱:۲۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

شهادت ۲۲۰۴ دانش‌آموز و معلم نشان از بلوغ فکری مردم خراسان رضوی دارد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: شهادت ۲۲۰۴ دانش‌آموز و معلم در دوران دفاع مقدس مقدس از این استان نشان از بلوغ فکری و سیاسی مردمی است که حاضر نشدند کشور به دست متجاوزگران بیافتد.

به گزارش قائم آنلاین، حجت الاسلام حسین معصومی به مناسبت ۱۳ آبان و با تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) گفت: ۲۲۰۴ شهید دانش آموز و معلم افتخار استان خراسان رضوی است که بیش از ۱۵۰۰ کیلومتر دورتر از وطن جان خویش را برای عزت، اقتدار و استقلال کشور فدا کردند.

وی افزود: در دیدارهایی که با خانواده‌های شهدا و ایثارگران دارم تاکید دارند که حاضرند زندگی و عمر خویش را فدای اسلام و انقلاب کنند اما ایران اسلامی در عزت‌مندی به سر ببرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: ۲۰۸۷ شهید دانش اموز و ۱۱۷ شهید معلم نشان از بلوغ سیاسی مردمی است که فرزندان خود را در مهمترین مسائل کشور وارد می‌کنند و موجب موفقیت و پیروزی نیز می‌شوند. دانش‌آموزان و معلمان باید شهیدان را الگوی خویش قرار داده و راه آنان را ادامه دهند.

حجت الاسلام معصومی تاکید کرد: باید در نظر داشته باشیم شهدای دانش‌آموز در دوران پدافندی نیز به تحصیل در مدارسی که در جبهه‌ها برپا شده بود، مشغول بودند و لحظه‌ای از فراگیری علوم غفلت نکردند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.