تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۳ آبان ۹۹.::. ساعت : ۱۱:۳۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره حرکت دانشگاه تهران

جشنوار‏ه‏ درون دانشگاهی حرکت که رویدادی علمی برای ارائه فعالیت‌ها و دستاوردهای انجمن‌های علمی دانشجویی است، در آذر ماه ۱۳۹۹ در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش قائم آنلاین، جلب مشارکت دانشجویان در انجمن‌های علمی دانشجویی برای فعالیت‌های گروهی خلاقانه، تقویت جایگاه انجمن‌های دانشجویی به‌عنوان بزرگترین تشکل دانشجویی دانشگاه، شناسایی و معرفی انجمن‌های علمی و دانشجویان دارای دستاوردهای علمی ممتاز و ایجاد بستری برای ایفای نقش فعالانه انجمن‌های علمی دانشجویی برای تحقق دانشگاه اجتماعی و ترویج علم و فناوری از اهداف برگزاری این جشنواره است.

انجمن‌های علمی دانشجویی و دانشجویان دانشگاه تهران، می‌توانند با توجه به دستورالعمل اجرایی جشنواره حداکثر تا ۱۵ آذرماه سال جاری به سامانه culfest.ut.ac.ir مراجعه و در حوزه‌های رقابتی انجمن علمی دانشجویی برتر، فعالیت علمی خلاقانه، نشریه، مسابقه علمی، محتوای دیجیتال، کتاب، اختراع، بخش ویژه و کارآفرینی و کسب و کار شرکت کنند.

همچنین، در حوزه‌های کتاب و اختراع، افزون بر انجمن‌های علمی دانشجویی، هر کدام از دانشجویان دانشگاه می‌توانند به‌صورت فردی هم شرکت کنند. آثار هر کدام از حوزه‌های رقابتی در گروه‌های پنج‌گانه فنی و مهندسی، هنر و معماری، علوم انسانی، علوم پایه، دامپزشکی، کشاورزی، منابع طبیعی و محیط‌زیست مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، به برگزیدگان این دوره از جشنواره ضمن معرفی به سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت بر حسب رتبه کسب شده و سهمیه اعلامی، هدایای نقدی و لوح تقدیر نیز اعطا خواهد شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.