تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۱ آبان ۹۹.::. ساعت : ۹:۰۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون در کمیسیون اجتماعی مجلس بررسی شد

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی کلیات لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت: کلیات این لایحه برسی شد و سرانجام به تصویب رسید.

به گزارش قائم آنلاین، علی بابایی کارنامی در گفت‌وگو ، در مورد جلسه امروز(دوشنبه) کمیسیون اجتماعی مجلس از گردهمایی مشترک این کمیسیون و کمیسیون‌های بهداشت و درمان خبر داد و گفت: این جلسه جهت تعیین تکلیف استفساریه ماده ۱۱۳ قانون مدیریت خدمات کشوری تشکیل شد و ۱۳ نفر از اعضای کمیسیون اجتماعی برای عضویت در آن انتخاب شدند.

وی همچنین از بررسی کلیات لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون خبر داد و گفت: کلیات این لایحه برسی شد و سرانجام به تصویب رسید. جزییات این لایحه نیز در جلسات آینده کمیسیون بند به بند مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم ساری در مجلس، همچنین از بررسی طرح دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی که از شورای نگهبان اعاده شده بود، خبر داد و تصریح کرد: این طرح در ۷ سال گذشته محل اختلاف‌نظرهای مختلفی بوده که در این جلسه هم همچنان اختلاف‌نظر پیرامون مفاد این طرح وجود داشت زیرا در زمره اصل ۸۵ قرار دارد به همین دلیل برای رفع ابهامات قرار بر این شد در یک ماه آینده نشستی با حضور اعضای کمیته‌های تخصصی مورد نظر، نمایندگانی از شورای نگهبان، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و بخش خصوصی برگزار شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.