تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۱ آبان ۹۹.::. ساعت : ۷:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

سناریوی شیطانی اسلام‌ستیزی راهی برای سرپوش گذاشتن به ناکامی‌ها

استاد حوزه و دانشگاه گفت: سناریوی شیطانی اسلام‌ستیزی برای سرپوش گذاشتن به ناکامی‌های خود در عرصه جلوگیری از توسعه اسلام و گرایش شهروندان غربی به دین مبین اسلام و آموزه‌های پیامبر اکرم(ص) صورت می پذیرد.

به گزارش قائم آنلاین، مسلم خالقی در گفت‌وگو ، اظهار کرد: انبیای الهی انوار درخشان عالم بشریتند که هر کدام بخشی از رسالت عظیم انسان سازی را دنبال کرده و چراغ هدایت بشر منور نمودند و پیامبر اعظم اسلام آخرین و بزرگترین آنهاست که به رحمه العالمین مشهور است و کتاب او سرشار از تکریم و تعظیم انوار قدسی است.

وی تصریح کرد: سناریوی شیطانی اسلام‌ستیزی که اخیراً با اقدام موهن و دوباره مجله شارلی ابدو در انتشار کاریکاتورهای قبیحانه علیه پیامبر گرامی اسلام(ص) و متعاقباً حمایت رئیس‌جمهور بی‌خرد و ماجراجوی فرانسه وارد مرحله جدیدی شده است، بیانگر تناقض بزرگ در غرب به ویژه پرچمدار به اصطلاح آزادی بیان در اروپا است که برای سرپوش گذاشتن به ناکامی‌های خود در عرصه جلوگیری از توسعه اسلام و گرایش شهروندان غربی به دین مبین اسلام و آموزه‌های پیامبر اکرم(ص) صورت می‌پذیرد.
این استاد دانشگاه افزود: این اقدام کاملا موهن است و هیچ بهانه‌ای قابل پذیرش نیست و نشان از عمق جهالت و حماقت گردانندگان نشریه‌های موهن دین ستیز و سیاستمداران حامی ایشان دارد.
خالقی تاکید کرد: اهانت و توهین به پیامبر اکرم(ص) اهانت به همه‌ی انبیای الهی و ادیان اسمانی است.
وی در پایان اظهار کرد: این گونه اهانت‌های مکرر به مقدسات مسلمانان به بهانه‌ی آزادی بیان نشان از عمق کینه و عدوات دشمنان اسلام و استکبار جهانی و صهیونیستم بین المللی دارد و بیانگر عمق وحشت و هراس آنها از نفوذ و انتشار روز افزون اسلام در غرب و پیروزی جریان مقاومت اسلامی در منطقه است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.