تاریخ انتشار :شنبه ۱۰ آبان ۹۹.::. ساعت : ۶:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

سکه ۱۳ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران از قیمت 13 میلیون و 370 هزار تومان سکه در بازار امروز خبر داد و گفت: الآن زمان خنثی برای بازار است و این بازار خنثی برای فعالان صنفی بدترین نوع بازار به حساب می‌آید چرا که در این شرایط، نه کسی می‌خرد و نه می‌فروشد.

به گزارش قائم آنلاین، محمدرضا نصیری در گفت‌وگو ، در خصوص آخرین اتفاقات بازار طلا و سکه طی روز جاری، اظهار کرد: با شرایط فعلی بازار، قیمت‌ها نوسان چندانی به نسبت هفته گذشته نداشته و تقریبا ثبات نسبی خود را حفظ کرده است.

وی افزود: هر مثقال طلا در بازار امروز در معاملات با نرخ ۵ میلیون و ۳۷۴ هزار تومان محاسبه شد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، با اعلام قیمت ۱۳ میلیون و ۳۷۰ هزار تومانی سکه امامی، خاطرنشان کرد: نیم سکه با قیمت ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و ربع سکه با قیمت ۵ میلیون  تومان نرخ‌گذاری شد.

نصیری بیان کرد: دلار در بازار امروز با قیمت ۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان در حال خرید و فروش است.

وی عنوان کرد: واقعیت این است که الآن غالبا فعالان بازار چشم به نتیجه انتخابات امریکا دوخته‌اند تا ببینند آینده اقتصاد ایران در آینده با توجه به انتخاب رئیس جمهور جدید امریکا چه تغییری خواهد داشت.
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با بیان اینکه اکنون بازار پر از فروشنده است؛ اذعان کرد: خریدار اصلا این روزها در بازار نیست، چرا که مردم به بازار بی اعتماد شده‌اند و منتظرند ببینند آینده بازار به نفع‌شان خواهد بود یا خیر.
نصیری گفت: الآن زمان خنثی برای بازار است، ما در شرایط فعلی، دو هفته قبل و بعد انتخابات شاهد بازار خنثی هستیم و این بازار خنثی برای فعالان صنفی بدترین نوع بازار به حساب می‌آید چرا که در این شرایط، نه کسی می‌خرد و نه می‌فروشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.