تاریخ انتشار :جمعه ۹ آبان ۹۹.::. ساعت : ۱۲:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

ایجاد سامانه الکترونیکی برای اعتراضات داوطلبان آزمونهای ۹۹ دانشگاه آزاد

مرکزسنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: درخواست های داوطلبان آزمون های سال ۹۹ این دانشگاه در "سامانه ارسال درخواست الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی" ثبت می شود.

به گزارش قائم آنلاین، این مرکز در اطلاعیه ای اعلام کرد: شرکت کنندگان آزمونهای سال ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی (دکتری تخصصی، کارشناسی ارشد، سراسری و..) و دوره های بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان و کارشناسی ارشد ویژه استعدادهای درخشان جهت حفظ سلامتی خود و با توجه به شیوع کرونا از مراجعه حضوری به مرکزسنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی خودداری نمایند.

داوطلبان آزمون های امسال در این راستا و جهت ثبت درخواست الکترونیکی و ثبت اعتراض می توانند به سامانه http://sede.iau.ac.ir مراجعه نمایند و درخواست خود را همراه با مستندات لازم ( ازجمله کارنامه و…) ثبت نمایند.

نکته قابل ذکر در ثبت درخواست الکترونیکی اعلام نوع آزمون و درج اطلاعات کامل فردی و آدرس و تلفن می باشد. به درخواستهای فاقد اطلاعات فردی و آدرس پاسخ داده نمی شود.

تذکر مهم: این سامانه جایگزین مکاتبات و مراجعات حضوری برای ثبت درخواستها است و داوطلبان در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص آزمونهای فوق و دوره های بدون آزمون، از طریق تلفن گویای ۴۷۴۳_۰۲۱ و یا سیستم پرسش و پاسخ مجازی به آدرس http://faq.azmoon.iau.ac.ir سئوالات خود را مطرح نمایند تا کارشناسان راهنمایی و پاسخ دهند و داوطلبان لازم است از مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.