تاریخ انتشار :شنبه ۳ آبان ۹۹.::. ساعت : ۵:۳۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

پیگیری مشکلات ایثارگران مهم‌ترین مأموریت خادمان شهدا است

مدیرکل بنیاد شهید استان کرمانشاه گفت: پیگیری مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری و تلاش در جهت رفع مشکلات آنان مهم‌ترین مأموریت خادمان شهدا در بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

به گزارش قائم آنلاین، حجت‌الاسلام هادی عسگری در سفر یک روزه به شهرستان هرسین، اقدامات و فعالیت‌های این بنیاد را بررسی کرد و در نشست با خادمان شهدا در این حوزه گفت: پیگیری مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری و تلاش در جهت رفع مشکلات آنان مهمترین مأموریت خادمان شهدا در این نهاد مقدس است. ما وظیفه داریم تا هر آنچه را که در توان داریم برای خدمتگزاری به این عزیزان به کار بندیم و در این مسیر بدنبال خشنودی جامعه ایثارگری هستیم.
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه گفت: خشنودی مرحله بالاتری از رضایت است و به معنای رضایی است که از ته دل و عمق وجود داشته باشد و سعی و کوشش ما بر آن است که این خشنودی و رضایت قلبی ایثارگران به بهترین وجه حاصل شود.
حجت‌الاسلام عسگری به بررسی وضعیت اشتغال در بین ایثارگران این شهرستان پرداخت و تفاهم‌نامه‌های فی مابین بنیاد با سازمان‌های مختلف را گامی مهم در جهت ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری در میان ایثارگران جویای کار دانست.
وی گفت: مشاوره شغلی و آموزش‌های مهارت‌آموزی از جمله راهکارهایی به شمار می‌رود که همکاران بنیاد می‌توانند از این طریق مشوق‌های لازم را در بین ایثارگران جویای کار ایجاد و با لحاظ کردن سه مرحله آگاه‌سازی، توانمندسازی و همراه‌سازی گامی مهم در تحرک بخشیدن به کارآفرینی و اشتغال ایثارگران بردارند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.