تاریخ انتشار :دوشنبه ۳ شهریور ۹۹.::. ساعت : ۱۱:۰۲ ق.ظ
فاقددیدگاه
فرماندار شهرستان قائم‌شهر:

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۵۹ پروژه در هفته دولت

فرماندار شهرستان قائم‌شهر از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۵۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰۴ میلیارد و ۱۵۳ میلیون تومان در شهرستان خبر داد

به گزارش قائم آنلاین، یحیی یوسف‌پور در جلسه شورای اداری ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، در خصوص برنامه‌های هفته دولت، اظهار کرد: در هفته دولت امسال با شرایط خاصی مواجه هستیم و با وجود همه محدودیت‌ها با مشارکت بخش خصوصی و ارائه تسهیلات دولتی، توانستیم ۵۹ پروژه با سرفصل‌های عمرانی، ورزشی، گردشگری، بهداشتی و خدماتی را به مرحله کلنگ‌زنی و افتتاح برسانیم.

وی با بیان اینکه اولویت تخصیص اعتبارات با پروژه های نیمه تمام خواهد بود، افزود: در هفته دولت امسال ۲۵ پروژه با اعتبارات دولتی، ۶ پروژه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و ۵ پروژه با مشارکت‌های مردمی و ۲۳ پروژه با ارائه تسهیلات دولتی به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار قائم‌شهر کل اعتبارات این پروژه‌ها را ۱۰۴ میلیارد و ۱۵۳ میلیون و پانصد هزار تومان بیان کرد و گفت: ۲۹ میلیارد و ۷۵۹ میلیون و پانصد هزار تومان اعتبارات دولتی، دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان خودیاری و مشارکت مردمی، ۴۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بخش خصوصی و ۲۴ میلیارد تومان تسهیلات در قالب کارگاه‌های دولتی و خدماتی، اعتبار در نظر گرفته شده‌است.

این مسوول بیان کرد:  مرکز اورژانس ۱۱۵ و یک کتابخانه عمومی و مجموعه تجاری پارک کودک در هفته دولت کلنگ خواهد خورد که اعتبار در نظر گرفته شده برای اورژانس ۴۰۰ میلیون تومان و پارک کودک ۴۵۰ میلیون تومان خواهد بود.

یوسف پور ضمن قدردانی از همه دستگاه‌های اجرایی و همدلی و همراهی امام جمعه شهرستان، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم شرایط برای ایجاد شغل فراهم شود و احیای کارخانه‌های راکد که ماهیت احیای مجدد دارند در دستور کار قرار گیرد و همگان در راستای توسعه شهرستان گام برداریم‌.

فرماندار قائم شهر در پایان با تاکید بر اینکه در سال جهش تولید باید همه براساس حفظ وضعیت اشتغال و رفع موانع تولید تلاش کنیم، تصریح کرد: این موارد به اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اقتصاد کلان کمک شایانی خواهد کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.