تاریخ انتشار :جمعه ۱۰ مرداد ۹۹.::. ساعت : ۱۰:۵۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

راه‌اندازی پویش مردمی «هر خانواده یک بسته معیشتی» در کلاردشت

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کلاردشت از راه اندازی پویش مردمی «هر خانواده یک بسته معیشتی» خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین،  حسن مهدوی در گفت و گو با خبرنگار ما، از تشکیل قرارگاه امام حسن مجتبی (علیه السلام) خبر داد و گفت:‌این قرارگاه با حضور فرماندار، امام جمعه و دیگر مسئولان شهرستانی تشکیل شد.

وی با بیان این مطلب که قرارگاه امام حسن مجتبی(علیه السلام) در ناحیه و در سطح پایگاه‌های مقاومت هم شکل گرفته است، افزود:‌پایگاه‌های مقاومت بسیج آمادگی برگزاری گام دوم نهضت کمک‌های مومنانه را دارند و بسته‌های معیشتی آماده شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کلاردشت در ادامه تصریح کرد: طبق برنامه‌ها ریزی‌های صورت گرفته، هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های اجرایی  برای مشارکت در  نهضت کمک مومنانه صورت گرفته است.

دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی (علیه السلام) کلاردشت در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام آمادگی گردان امام حسین (علیه السلام) برای شرکت در کمک‌های مومنانه، اضافه کرد:‌گردان فاتحین و نیز مجمع خیرین شهرستان هم پای کار هستند.

مهدوی در پایان از راه اندازی پویش مردمی نهضت کمک‌های مومنانه در سطح شهرستان خبر داد و افزود:‌با توجه به دهه فرخنده  امامت و ولایت و همچنین اعیاد قربان و غدیر  و با استفاده از ظرفیت شهرستانی سهم هر خانواده تهیه یک  بسته معیشتی باشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.