تاریخ انتشار :پنج شنبه ۹ مرداد ۹۹.::. ساعت : ۶:۵۴ ق.ظ
فاقددیدگاه

کشف ۳۸۸ تن انواع مواد مخدر در ۴ ماهه نخست سال

جانشین فرمانده ناجا از کشف بیش از ۳۸۸ تن انواع مواد مخدر در چهار ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، سردار قاسم رضایی در جمع خبرنگاران استان اصفهان، اظهار داشت: نیروی انتظامی خود را از مردم می داند و تامین آرامش و آسایش آنها را بر خود تکلیف می داند که این مهم از اهداف جدی نیروی انتظامی است .

وی با اشاره به اینکه معیشت مردم از دغدغه های نیروی انتظامی است، گفت: مقام معظم رهبری سال ۹۹ را سال جهش تولید نامگذاری کرده اند که از همان ابتدای سال قرارگاه مقابله با قاچاق در ناجا راه اندازی شد.

این مقام عالی انتظامی بیان داشت: همچنین با موافقت ستاد کل نیروهای مسلح ، پلیس جدیدی به نام پلیس امنیت اقتصادی راه اندازی شد که وظیفه آن مقابله با احتکار و قاچاق است.

سردار رضایی تاکید کرد: امروز در زمینه قاچاق موضوعات مختلفی را شاهد هستیم همچون قاچاق سوخت، کالاهای مصرفی و اساسی مورد نیاز مردم که نیروی انتظامی در این زمینه با تمام توان وارد عمل شده است.

وی با اشاره به اینکه مقابله با داروهای غیرمجاز و کالاهای ضد فرهنگی به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفته است، تصریح کرد: با مجوزی که از طریق دولت و رده های مختلف اخذ شده، پلیسی در گمرکات ایجاد شده، همچنین در استان های مرزی قرارگاه هایی تشکیل شده که با قاچاق کالا به شدت برخورد می شود و همه این عوامل باعث شده توفیقات خوبی به دست بیاوریم.

سردار رضایی اضافه کرد: محتکران اقلام بهداشتی ومواد ضدعفونی کننده بدانند با برخورد قاطع پلیس روبرو می شوند و نیروی انتظامی بخشی از توان خود را برای مقابله با احتکار اقلام بهداشتی مانند ماسک و مواد ضدعفونی به کارگرفته است.

این مقام عالی انتظامی تصریح کرد: در موضوع قاچاق مواد مخدر که از دغدغه های مردم است، پلیس کشفیات خوبی داشته به طوری که طی چهار ماهه اول امسال بیش از ۳۸۸ تن انواع مواد مخدر کشف شده که بیش از ۴۴ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است، البته عمده کشفیات مواد مخدر در مرزهای شرقی و حاشیه این مرزها است که بخشی از آن نیز برای خروج از کشور بوده است.

براساس گزارش سایت پلیس، جانشین فرمانده ناجا در پایان بیان داشت: جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم مقابله با مواد مخدر است و برای کشور ما سلامت جوانان غربی و ایرانی تفاوت ندارد و در این مسیر مصمم هستیم وظیفه ذاتی و اسلامی خود را انجام می دهیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.