تاریخ انتشار :یکشنبه ۵ مرداد ۹۹.::. ساعت : ۱۱:۳۴ ب.ظ
فاقددیدگاه

گام‌ مصمم برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در لارستان

مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان گفت: ظرفیت‌های قانونی برای اجرای بهینه طرح اقدام ملی در شهرستان لارستان وجود دارد که باید مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس ، ناصر زائری در نشستی با روسای شعب بانک مسکن لارستان  با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن از جمله طرح‌های قابل اعتنا در حوزه مسکن است که اهداف عالی به دنبال دارد، گفت: اجرای این طرح در برخی از شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت با مشارکت بنیاد مسکن آغاز شده و در شهرستان لارستان نیز اقدامات مناسبی برای آغاز طرح‌های یاد شده شروع شده است .

وی با تاکید بر اینکه باید با اجرای دقیق آیین‌نامه‌های اجرای طرح، شاهد بهینه‌سازی و دستیابی به جریان پایدار در تولید مسکن باشیم، گفت: ظرفیت‌های قانونی برای اجرای بهینه طرح اقدام ملی در شهرستان لارستان وجود دارد که  باید استفاده شود و بنیاد مسکن این ظرفیت‌ها را مدنظر قرار می‌دهد.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان خاطرنشان کرد: برای اجرای بهینه طرح اقدام ملی مسکن دستگاه‌های متولی باید مشارکت جدی داشته باشند تا اقدامات  کاملی  از نحوه تامین زمین، صدور مجوزهای ساخت و  تسهیلات پشتیبان برای تولید مسکن در طرح اقدام ملی ایجاد شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.