تاریخ انتشار :یکشنبه ۵ مرداد ۹۹.::. ساعت : ۸:۴۶ ق.ظ
فاقددیدگاه

معاون دادستان کل کشور از دادسرای اسلامشهر بازدید کرد

معاون قضایی دادستان کل کشور در راستای سرکشی و بررسی وضعیت دادگستری و دادسرای اسلامشهر و نیز حمایت از تولید و بررسی وضعیت بنگاه‌های تولیدی به این شهرستان سفر کرد.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از دادستانی کل کشور، سعید عمرانی  در ابتدای این سفر در جمع قضات و کارکنان دادسرای اسلامشهر حاضر شد و ضمن عرض خداقوت به تلاش‌های همکاران این دادسرا اظهار کرد: قضاوت در نزد خداوند متعال از جایگاه رفیعی برخوردار بوده و دارای شأن و شخصیت بزرگ است. البته همانگونه که دارای جایگاه رفیعی است اما دارای خطرات و مشکلات خاص خود هم می باشد که لازمه عبور از این خطرات پناه بردن به خداوند و اهل بیت (ع) از وسوسه ها و دسیسه های شیطان است.

این مقام قضایی تصریح کرد: باید بدانیم که مراجعه مردم به ما نعمت الهی بوده و لازم است به بهترین شکل از این نعمت قدردانی کنیم. چون اگر ما کفران نعمت کنیم خداوند نعمت گره گشایی از کار مردم را از ما خواهد گرفت.

معاون دادستان کل کشور افزود: تعدد پرونده‌ها و شلوغی دادسراها نباید موجب دلسردی از کار شود بلکه حتما می‌توان با کار جهادی و الگوبرداری از سیره شهید بزرگوار سردار سلیمانی از مشکلات و سختی‌ها عبور کرد.

عمرانی خاطرنشان کرد: سیره شهید بزرگوار سلیمانی می‌تواند یک چراغ راه برای همه ما باشد که بدانیم اگر برای خدا مخلصانه کار کنیم حتما در قلوب مردم جای خواهیم گرفت و علاوه بر اینکه محبوب خدای عزو جل خواهیم شد محبوب مردم که ولی نعمت ما هستند نیز خواهیم شد.

وی ادامه داد: اگر می‌خواهیم در مسیر قضاوت و عدالت گستری از مسیر منحرف نشده و با قوت قلب صدور حکم کنیم باید دلمان را به قلوب مطهر اهل بیت علیهم السلام گره بزنیم و در مواقع حساس از این بزرگواران طلب کمک و یاری داشته باشیم.

معاون دادستان کل کشور در رابطه با مشکلات اقتصادی موجود هم گفت: شرایط کنونی اقتصادی کشور همانند شرایط جنگ تحمیلی است که دشمن همه فشار خود را به مردم وارد کرده تا ما را شکست دهد اما به حول و قوه الهی و با درایت و تلاش جهادگونه مسئولان در این جنگ اقتصادی هم همانند عملیات مرصاد که مصادف با همین ایام است پیروز خواهیم شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.