تاریخ انتشار :یکشنبه ۵ مرداد ۹۹.::. ساعت : ۹:۰۱ ق.ظ
فاقددیدگاه

رفع مشکلات و موانع ورزشکاران نابینا و کم بینا در استانها

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون نابینایان و کم بینایان، امروز (یکشنبه) به صورت وبینار در سالن سلمان فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش قائم آنلاین، این مجمع که با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک، علی رضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیونها، محمد رضا مظلومی رییس فدراسیون ،علی اصغر هادی زاده نایب رییس و سایر اعضای مجمع به صورت کنفرانس اینترنتی برگزار شد، علی نژاد با شمارش هیات های حاضر در سومین مجمع سالیانه فدراسیونها به صورت وبینار رسمی بودن مجمع را اعلام کرد. همچنین گزارش حسابرس، خزانه‌دار و بازرس ارائه شد که تمام گزارش‌ها با رای مثبت اعضای مجمع همراه بود.

در این مجمع مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون نابینایان به عنوان فدراسیون چند رشته ای با خاصیت خاص و ویژه نام برد و گفت: تنوع رشته ها در این فدراسیون،  سبب تنوع تکنیکی، دیدگاهها و جذب سلایق بیشتر می شود.

وی از فدراسیون نابینایان و کم بینایان به عنوان یک فدراسیون موفق نام برد و افزود: این فدراسیون هم از نظر تکنیکی و هم از لحاظ مالی از شرایط خوبی برخوردار است و گزارش حسابرسی خوب و مطلوبی ارائه شد که این خود جای تشکر دارد.

وی افزود: این فدراسیون نه تنها بدهی نداشته بلکه ذخیره مالی نیز دارد و این نشان از مدیریت مالی مجموعه است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان همچنین به  کسب جایگاه سوم در پاراآسیایی جاکارتا اشار کرد و گفت: فدراسیون نابینایان وکم بینایان نقش به سزایی در کسب این جایگاه داشته و اگر ما بخواهیم جایگاه مطلوبی به دست آوریم فدراسیون نابینایان باید نقش خود را به خوبی ایفا کتد. این فدراسیون اهمیت ویژه ای برای وزارت ورزش و جوانان دارد که امیدوارم  با هم افزایی شرایط بهتری را برای عزیزان نابینا که از نعمت الهی بینایی بی بهره هستند، داشته باشیم.

علی نژاد در ادامه از خسروی مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیونها خواست تا استان به استان در خصوص زمین چمن و نیز دفتر کار برای استانهایی که فاقد مجوعه اداری هستند، پیگیری و به صورت ویژه نتایج را اعلام نماید تا اقدامات لازم صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: اگر دستوری داده می شود باید کار صورت بگیرد و اگر موانعی وجود دارد باید رفع شود.

علی نژاد در پایان ضمن ابراز رضایت از این مجموعه، از زحمات ریاست فدراسیون در طیف زمانی مدیریتی تشکر و قدردانی کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.