تاریخ انتشار :جمعه ۳ مرداد ۹۹.::. ساعت : ۵:۵۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

مرور آثار تام هنکس و یادبود احمد پورمخبر

در هفته پیش رو مرور آثار تام هنکس، یادبود احمد پورمخبر و ژانر سیاسی، موضوعات فیلم های شبکه نمایش را شامل می شوند.

به گزارش قائم آنلاین، بنا بر  اعلام روابط عمومی شبکه نمایش،  در کنداکتور تابستانی این هفته، طبق روال هفته های گذشته، پخش فیلم های جذاب ویژه تابستان، ژانر منتخب و مرور آثار از این شبکه ادامه یافته و از «احمد پورمخبر»، هنرمند تازه درگذشته یاد می شود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی ایرانی هفته شبکه نمایش:

این شبکه از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ مرداد ماه در ساعت ۱۳ به ترتیب فیلم های : به روح پدرم ( با بازی زنده یاد احمد پورمخبر ) ، امکان مینا ( در سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد ) ، یک بام و دو هوا، یک خواب کوچولو، گوشی قرمز ، دعوت و مجرد ۴۰ ساله را به روی آنتن می برد.

ژانر منتخب:

علاقمندان به ژانر فیلم های سینمایی «سیاسی» می توانند از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ مرداد ماه ساعت ۱۹ فیلم های: سگ را بجنبان، جی اف کی، بادیگارد، همه مردان رئیس جمهور، تاریکترین ساعت، ماندلا: راه بلند آزادی و وال استریت را با موضوعیت این ژانر و در این باکس ببینند.

مرور آثار:

این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم هایی از “تام هنکس”، در بخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می شوند.

توماس جفری هنکس، هنرپیشه، کمدین، کارگردان، دوبلور و نویسنده و یکی از مؤثرترین و مهم‌ترین بازیگران سینما در دو ژانر کمدی و درام به حساب می‌آید که بازیگری را از دوران دبیرستان شروع کرد.
تام هنکس رفته رفته مدارج ترقی را پیمود تا اینکه در سال ۱۹۸۸ برای بازی در فیلم “بزرگ” نامزد دریافت جایزه اسکار شد. ولی ۵ سال باقی مانده بود تا این جایزه را برای بازی در فیلم فیلادلفیا( ۱۹۹۳) به دست آورد.
او در زمان بازیگری اش شش مرتبه کاندید دریافت جایزهٔ اسکار، ۸ مرتبه کاندید دریافت گلدن گلوب و چهار مرتبه کاندید جایزهٔ بفتا شده است.
تام هنکس و اسپنسر تریسی تنها افرادی هستند که دو دورهٔ پیاپی، جایزهٔ اسکار بهترین هنرپیشه نقش اول مرد را از آن خود نموده اند. دریافت یک جایرهٔ گلدن گلوب بهترین هنرپیشه نقش اول مرد فیلم کمدی یا موزیکال، یک گلدن گلوب افتخاری سیسیل بی دمیل به علاوهٔ یک خرس نقره ای برای بهترین بازیگر مرد از دیگر افتخارات هنکس هستند.

فیلم های «بزرگ»، «سالی»، «مسیر سبز»، «لری کراون»، «قاتلین پیرزن»، «ملاقات با آقای مجری» و «ترمینال» آثاری هستند که با بازی تام هنکس، به ترتیب از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ مرداد ماه، ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شوند.

در باکس ساعت ۲۳ نیز به ترتیب فیلمهای دوازده مرد ، مردی که بینهایت را می شناخت، محموله سری ، شکار هیولا ۲، چشم انداز ، بامبل بی و نجات لنینگراد از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ مردادماه از شبکه نمایش پخش می شوند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.