تاریخ انتشار :جمعه ۳ مرداد ۹۹.::. ساعت : ۳:۰۸ ق.ظ
فاقددیدگاه

ساری: خستگی ذهنی بیش از خستگی جسمانی است

سرمربی یوونتوس معتقد است که در این زمان از فصل خستگی ذهنی بیش از خستگی جسمانی است و موجب شده است تیمش امتیاز های زیادی از دست بدهد.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از ESPN، یوونتوس پنجشنبه شب ۲ بر یک مغلوب اودینزه شد تا نخستین فرصت قهرمانی در سری آ را از دست بدهد. این چهارمین بازی از پنج دیدار گذشته است که بانوی پیر در کسب پیروزی ناکام می ماند. مائوریتسیو ساری پس از بازی گفت: فصل سختی بود. همه تیم ها در یک شرایط غیر متعارف بازی کردند و همه خسته هستند.

سرمربی یوونتوس در ادامه اظهار کرد: سخت است که که از لحاظ ذهنی و فیزیکی ۹۰ دقیقه روی توپ تمرکز داشت. بازی ها عجیب شده اند و شرایط خیلی زود عوض می شود. خستگی ذهنی بیش از خستگی جسمانی است.

سرمربی ایتالیایی افزود: می خواستیم به هر شکلی شده برنده بازی شویم اما به شکل خطرناکی بازی کردیم. در پایان شکست خوردیم چون خواهان سه امتیاز بازی برای کسب قهرمانی بودیم.

ساری در پایان گفت: جنگندگی خود را از دست دادیم و متاسفانه بازی را با شکست تمام کردیم. در این زمان از فصل امتیاز گرفتن خیلی سخت است. برای قهرمانی باید تمرکز داشته باشیم. سپس به لیگ قهرمانان اروپا فکر خواهیم کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.