تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲ مرداد ۹۹.::. ساعت : ۸:۴۸ ق.ظ
فاقددیدگاه

مصاف دیدنی نساجی استقلال در ورزشگاه آزادی

تیم فوتبال نساجی مازندران، از ساعت ۲۱ امشب به مصاف استقلال تهران می‌رود.

به گزارش قائم آنلاین، هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، امشب و فردا شب در شهر‌های مختلف برگزار می‌شود و در یکی از دیدار‌های این هفته تیم نساجی مازندران از ساعت ۲۱ امشب پنجشنبه ۲ مرداد در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف استقلال می‌رود.
رقابت‌های لیگ برتر در حالی پنج هفته پایانی را سپری می‌کند که رقابت در بالا و پایین جدول دیدنی است.

تیم پرسپولیس که با ۵۹ امتیاز و اختلاف ۱۵ امتیازی با تیم تراکتور در صدر جدول قرار دارد تنها به یک امتیاز برای قهرمانی نیاز دارد، اما چند تیم برای کسب سهمیه باشگاه‌های آسیا رقابت می‌کنند و چند تیم هم در انتهای جدول برای ماندن در لیگ برتر تلاش می‌کنند.
نساجی که با ۲۸ امتیاز در رده نهم جدول جای دارد امشب برای کسب امتیاز به مصاف استقلال می‌رود.

محمود فکری سرمربی جویباری تیم نساجی که روزگاری با پیراهن استقلال، بیشترین تعداد بازی را برای آبی‌ها انجام داد امشب برای نشان دادن قدرت خود به مصاف فرهاد مجیدی قائم شهری می‌رود که یکی از بازیکنان محبوب استقلالی‌ها محسوب می‌شد و اکنون در کسوت سرمربی آبی‌ها انجام وظیفه می‌کند.

به طور قطع این دو مربی جوان، انگیزه‌های زیادی برای خودی نشان دادن دارند و می‌خواهند قدرت خود را به رخ یکدیگر بکشند.
صمد مرفاوی، سیروس دین محمدی، حنیف عمران زاده و احمد فیض کریملو از بازیکنان اسبق استقلال که اکنون در کادر فنی نساجی حضور دارند امشب می‌خواهند با کمک به فکری، سد راه استقلال شوند.
تماشاگران پرشور نساجی که اگر چه امشب نمی‌توانند تیم خود را در ورزشگاه همراهی کنند، اما در پای تلویزیون، منتظر نتیجه برد یا مساوی هستند و کادر فنی نساجی باید بداند که هواداران عاشق فوتبال در مازندران، انتظار یک بازی جوانمردانه از تیمشان دارند.

محمدرضا احمدی گزارشگر دیدار امشب بازی استقلال و نساجی است که از شبکه سه پخش خواهد شد.

استقلال که با ۴۱ امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، به امتیازات بازی‌های باقیمانده احتیاج دارد تا بتواند جایگاه قابل توجهی به دست بیاورد.

نکته قابل ذکر این است که دو بازیکن پرسپولیسی نساجی به علت مصدومیت در این بازی غایب هستند. محمد عباس زاده و حسین ماهینی که بار‌ها با لباس پرسپولیس مقابل استقلال بازی کردند در این بازی فرصت بازی کردن ندارند. اما علیرضا حقیقی دروازه بان نساجی که از بازیکنان اسبق پرسپولیس بود امشب نقش مهمی در اقتدار نساجی خواهد داشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.