تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲ مرداد ۹۹.::. ساعت : ۹:۱۳ ق.ظ
فاقددیدگاه

تلاش سازمان تبلیغات اسلامی برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ماه محرم

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی برای اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی در ماه‌های محرم و صفر ۱۴۴۲ هجری قمری و برگزاری باشکوه‌تر مراسم با سید علیرضا مرندی و مرضیه وحید دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از سازمان تبلیغات اسلامی با توجه به وظیفه محول شده به این سازمان در رابطه با برگزاری مراسم محرم و صفر ۱۴۴۲ در شرایط کرونایی و در راستای تلاش‌های ستاد ملی محرم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قمی در دیدار هایی جداگانه با سید علیرضا مرندی و مرضیه وحید دستجردی از وزرای اسبق بهداشت و درمان و از چهره‌های شاخص این حوزه، در رابطه با شکل اجرای پروتکل‌های بهداشتی در مراسم آئینی محرم و صفر به گفت‌وگو پرداختند.

در این دو دیدار حجت‌الاسلام محمد قمی ضمن تأکید بر تلاش سازمان تبلیغات اسلامی برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ماه محرم و تشکیل ستاد پیگیری‌های ویژه ماه محرم در این راستا گفت: مراسم آئینی ماه محرم جزء جدا نشدنی از زندگی مردم بوده و تلاش داریم کمک کنیم تا این مراسم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با بهترین کیفیت برگزار شود.

و همچنین حجت‌الاسلام مصطفی- جلالی معاون امور فرهنگی و تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی- به بیان اقدامات انجام شده در ستاد ملی محرم ۱۴۴۲ هجری قمری پرداخت.

در ادامه این دو نشست سید علیرضا مرندی -رئیس فرهنگستان علوم پزشکی- و مرضیه وحید دستجردی به بیان پیشنهادات و نظرات خود پیرامون فعالیت‌های ستاد ملی محرم و نحوه اجرای هرچه بهتر پروتکل‌های بهداشتی در مراسم عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) پرداخته و از اقدامات سازمان تبلیغات اسلامی تشکر کردند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.