تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۱ تیر ۹۹.::. ساعت : ۹:۲۳ ق.ظ
فاقددیدگاه

مناسب‌سازی و تامین تجهیزات نمازخانه مدارس

تفاهم‌نامه تأمین و مناسب‌سازی تجهیزات نمازخانه مدارس با تأکید بر رعایت فرهنگ اسلامی بین وزارت آموزش‌وپرورش، جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور و سازمان نوسازی مدارس منعقد شد.

به گزارش قائم آنلاین، در حال حاضر ۷۵۰ مرکز دارالقرآن الکریم باهدف توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی تقویت بنیه دینی و اعتقادی دانش آموزان و ارتقاء سطح کمی و کیفی توانایی خواندن و فهم قرآن راه‌اندازی شده که برخی از این مراکز در فضاهای استیجاری و یا ضمیمه فعالیت می‌کنند.

در این راستا و باهدف توسعه و تجهیز مراکز دارالقرآن ذیل برنامه زیرنظام برنامه درسی سند تحول بنیادین و تأمین و تجهیز فضای نمازخانه‌های مدارس با تأکید بر رعایت معماری اسلامی تفاهم‌نامه‌ای مشترک بین وزارت آموزش‌وپرورش و جامعه خیرین مدرس از سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور منعقد شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، این تفاهم‌نامهبه‌منظور بسط وگسترش فرهنگ و معارف اسلامی و یادگیری قرآن و تقویت اُنس دانش آموزان و فرهنگیان با قرآن کریم و تأکید وزیر آموزش‌وپرورش در مورد توسعه کمی و کیفی مراکز دارالقرآن‌ها مابین جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، وزارت آموزش‌وپرورش و سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور منعقد شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.