تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۱ تیر ۹۹.::. ساعت : ۹:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

خسارت ۱۷ میلیارد تومانی سیل اخیر به گلوگاه

فرماندار گلوگاه از خسارت 17 میلیارد تومانی سیل اخیر به این شهرستان خبر داد و گفت: عمده‌ترین خسارت سیل به بخش راه و ابنیه و پل بوده که خوشبختانه در حال حاضر، کلیه مسیرهای مواصلاتی آسیب دیده، بازگشایی شده است.

به گزارش قائم آنلاین، فریدون کلبادی‌نژاد در گفت‌وگو ، از خسارت ۱۷ میلیارد تومانی سیل اخیر به این شهرستان خبر داد.

وی افزود: عمده‌ترین خسارت سیل به بخش راه و ابنیه و پل بوده که در حال حاضر، کلیه مسیرهای مواصلاتی آسیب دیده، بازگشایی شده است.

فرماندار گلوگاه خاطرنشان کرد: طی روزهای اخیر، بازدیدهای میدانی از سوی مسئولان استانی و مسئول ستاد بحران استانداری مازندران از بخش‌های آسیب دیده صورت گرفته است و بنا است تا با تخصیص اعتبار، ترمیم و بازسازی بخش‌های آسیب دیده انجام گیرد.

کلبادی‌نژاد با بیان اینکه سیل اخیر، خسارتی را به هیچ یک از واحدهای مسکونی وارد نکرد، گفت: تاسیسات زیربنایی نظیر برق، آب، راه، کشاورزی و بخشی از زمین‌های جنگلی، از عمده‌ترین خسارت‌های سیل اخیر به گلوگاه بوده است.

وی اعلام کرد: در حال حاضر، برق، آب و گاز تمامی مناطق درگیر سیل، وصل شده است و هیچگونه قطعی نداریم.

فرماندار گلوگاه تصریح کرد: در خصوص بخش کشاورزی، کارشناسان جهادکشاورزی در حال بازدید میدانی و تعیین خسارات وارده هستند و پس از تکمیل برآورد خسارات، ارقام در سامانه ستاد بحران جهت ادامه روند پیگیری، ثبت خواهد شد.

کلبادی‌نژاد متذکر شد: در سیل اخیر، پل ارتباطی روستای تیله نو، تخریب شد که برای بازسازی این پل، اعتباری نزدیک به دو میلیارد تومان لازم است.

وی یادآور شد: سیل اخیر نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان خسارت به بخش راه، ابنیه و پل این شهرستان وارد کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.