تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۱ تیر ۹۹.::. ساعت : ۸:۵۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

برگزاری پویش زمزمه همگانی زیارت عاشورا در مازندران

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران از برگزاری پویش زمزمه همگانی زیارت عاشورا جهت رفع بلا و گرفتاری در تمامی شهرهای استان خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین،  حجت‌الاسلام ناصر شکریان امیری در گفت‌وگو با خبرنگاران با تسلیت شهادت نهمین اختر تابناک امامت و ولایت،جواد الاِئمه (ع) اظهار کرد: گسترش موج دوم این ویروس منحوس در کشور و افزایش نگران کننده مبتلایان به این ویروس و از دست دادن تعدادی از هموطنان عزیزمان در این روزهای اخیر و ایجاد شرایط بحرانی در مراکز درمانی و بهداشتی کشور را شاهد هستیم.

وی  با اشاره به ابراز نگرانی رهبری معظم انقلاب و بیانات معظم له در دیدار ویدئو کنفرانسی با نمایندگان مجلس یازدهم شورای اسلامی، افزود:  در همین راستا پویش همگانی چله زیارت عاشورا و دعای توسل از ابتدای مرداد سال جاری تا عاشورای حسینی۱۴۴۲هجری قمری در تمامی شهرهای مازندران برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران تاکید کرد:  امیدواریم پویش همگانی زمزمه زیارت عاشورا و دعای توسل و رعایت ملت بزرگ و مقاوم ایران اسلامی به دستورات بهداشتی و درمانی و رعایت پروتکل‌های وزارت بهداشت و درمان این بحران هم از کشور رفع شود.

شکریان امیری با اشاره به اهمیت پویش دعا و توسل در این برهه از زمان،خاطر نشان کرد:  اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران در راستای تبعیت از رهنمودهای رهبر انقلاب در جهت استفاده از ظرفیت معنوی ملت مومن و انقلابی ایران اسلامی، پویش همگانی چله زمزمه زیارت عاشورا  را از اول ذی الحجه(یکم مرداد ۱۳۹۹) تا عاشورای ۱۴۴۲ هجری قمری در تمامی شهرهای مازندران برگزار خواهد کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.