تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۰ تیر ۹۹.::. ساعت : ۹:۱۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

جلسه ای برای صلح

جلسه لیونل مسی و کیکه ستین تنش به وجود آمده در باشگاه بارسلونا را از بین برد.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از اسپورت، لیونل مسی پس از شکست بارسلونا مقابل اوساسونا در لالیگا به شدت خشمگین شد و اظهارات تندی بر زبان آورد. ستاره آرژانتینی از کیکه ستین سرمربی انتقاد کرد. کاپیتان بارسلونا گفت که اگر به این روند ادامه دهیم از ناپولی شکست خواهیم خورد. این اظهارات طوفان در تیم کاتالانی به پا کرد. با این حال مسی پس از پایان دیدار برابر آلاوس که با پیروزی ۵ بر صفر آبی اناری ها تمام شد کاملا نحوه صحبت کردنش عوض شده بود و نسبت به هفته گذشته آرام بود. چه اتفاقی رخ داده بود؟

بر اساس اعلام رادیو کاتالونیا مسی و ستین شنبه عصر به تنهایی جلسه گذاشتند. این جلسه به درخواست سرمربی بارسلونا بود که پیش از آن با خوسپ ماریا بارتومئو (رییس باشگاه) صحبت کرده بود. دیدار مهاجم آرژانتینی و سرمربی اسپانیایی بیش از نیم ساعت طول کشید و این جلسه موجب شد کاپیتان بارسا کاملا متفاوت رفتار کند.

پس از شکست مقابل اوساسونا بازیکنان همچنین در جلسه ای با کادر فنی قول دادند که تمام تلاش خود را در لیگ قهرمانان اروپا به کار گیرند و همچنین برابر آلاوس چهره خوبی از خود نشان دهند. این اتفاق در دیدار دیروز رخ داد و بارسلونا لالیگا را با یک جشنواره گل به پایان رساند. اکنون تنها می توان امیدوار بود که صلح میان مسی و ستین تاثیرات مثبت در بازی هشتم آگوست (۱۸ مرداد) برابر ناپولی داشته باشد. این دیدار از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در نوکمپ برگزار خواهد شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.