تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۰ تیر ۹۹.::. ساعت : ۹:۱۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

تلاش برای دریافتِ پاسخ به ابهامات ورزشی

تهیه‌کننده برنامه «ورزش ایران» می‌گوید، تلاش می‌کنند تا از منظر یک خبرنگارِ پرسشگر، پیگیر مسائل مهم ورزش کشور باشند.

به گزارش قائم آنلاین، برنامه «ورزش ایران» با قدمت چهار سال با رویکردی جدید از بهار امسال شروع به فعالیت کرده و بررسی پرونده های روز ورزش را در دستور کار قرار داده است.

محمد کیانی، تهیه کننده این برنامه درباره رویکرد جدید «ورزش ایران» گفت: در تلاش هستیم تا از منظر یک خبرنگار پرسشگر، پیگیر مسائلی همچون پرونده های مالی باشگاه ها، برگزاری لیگ ها، تیم های ملی و … باشیم و پیوسته با تدارک گفت و گوهای مناسب و صریح با مسوولان ورزش کشور ابهامات موجود را حدالامکان به حداقل برسانم و کانال ارتباطی دلخواه مخاطبان با حوزه ورزش باشیم.

تهیه کننده «ورزش ایران» درباره تیم برنامه ساز این برنامه گفت: موفقیت فعلی برنامه حاصل یک کار تیمی است و جا دارد از همه همکارانم به ویژه امید باشت باوی که خود از قهرمانان ورزشی است، تشکر کنم. بی شک هدف ما تداوم فعالیت و تولید محتوی جذاب و ارتباط با اهالی ورزش است. تمام انگیزه و تلاش تیم «ورزش ایران» جلب رضایت مخاطب است، و دغدغه ما نیز این است که به بهترین شکل ممکن مطالبات ورزشکاران و ورزش دوستان را به گوش مسئولین ورزش کشور برسانیم.
برنامه «ورزش ایران» به تهیه کنندگی محمد کیانی و اجرای امید باشت باوی و ایمان عارضه از شنبه تا پنج شنبه ساعت ۱۸ تا ۱۸:۴۵ از شبکه رادیویی ایران پخش می شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.