تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۰ تیر ۹۹.::. ساعت : ۹:۳۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

تاکید فرمانده نیروی هوایی ارتش بر تداوم راه پیشکسوتان

فرمانده نیروی هوایی ارتش خطاب به دانشجویان دانشگاه شهید ستاری گفت: راه پر افتخار پیشکسوتان را با قدرت و ایمان ادامه دهید.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از روابط عمومی ارتش، امیرسرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه حجت الاسلام والمسلمین قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا از اردوگاه کوهستان دانشجویان دانشگاه افسری شهید ستاری در امام زاده هاشم(ع) بازدید کرد.

امیر سرتیپ نصیرزاده در جمع دانشجویان دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری با اشاره به اهمیت آموزش ها و هم چنین بیان افتخار آفرینی های نیروی الهی هوایی در زمان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: شما دانشجویان باید با عشق و علاقه به همه معلومات لازم مجهز و مسلط باشید تا بتوانید در این لباس سربازی نیرویی ارزشمند، موثر و فردی مفید برای میهن، دین و کشورتان باشید و تکلیف شما دانشجویان در این مسیر ادامه راه پرافتخار پیشکسوتان با قدرت و ایمان است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش ضمن بازدید و ارزیابی کلاسهای تئوری نظامی و میدان تیر اردوگاه بر رعایت کامل کلیه پروتکل های بهداشتی و درمانی در تمامی مراحل آموزشی تاکید کرد.

گفتنی است حضور در یادمان شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ، نشست صمیمانه با فرماندهان و مسئولین دانشگاه و دیدار چهره به چهره با دانشجویان حاضر از دیگر برنامه های فرمانده نیروی هوایی در این مراسم بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.