تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۰ تیر ۹۹.::. ساعت : ۹:۰۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

بنیاد وکلا٬ جستجو بررسی و انتخاب خدمات حقوقی

زندگی اجتماعی همیشه نیازمند مراقبت است. مراقبت از سلامتی در مقابل بیماری‌ها ضروری است. درگیری با مشکلات حقوقی و قضایی نیز باعث ناراحتی‌ها و ضربه به‌سلامتی روحی و روانی افراد در جامعه می‌شود.

به گزارش قائم آنلاین، بنابر اعلام بنیاد وکلا، از علت‌های اصلی استرس‌ها و مشکلات پیش‌آمده می‌توان به عدم آگاهی و شفاف نبودن نوع مشکلات و فرآیند حل آن‌ها اشاره کرد. حال در این میان بنیاد وکلا به‌صورت یک سامانه مستقل آنلاین تلاش کرده تا مشکلات پایه‌ای حقوقی و قضایی مردم را حل کند. هم‌اکنون برای تحقق این هدف بیش از ۳۰۰۰ متخصص به بنیاد وکلا پیوسته‌اند.

بنیاد وکلا چند هدف را در اولویت‌های خود قرار داده است

ایجاد ادبیات مشترک بین وکیل و موکل ارتباط بین یک متخصص حقوقی و شخص نیازمند خدمات را ساده‌سازی می‌کند.

ایجاد شفافیت در فرایند حل مشکلات تا قبل از ورود به پروسه حل یک مشکل تمامی قسمت‌ها و فرایندهای مرتبط آن برای همه شفافیت داشته باشد. وبلاگ حقوقی

قیمت؟ بله هر خدمتی چه قیمتی دارد. بر چه اساسی تعرفه مشخص می‌شود. وضعیت بومی و اجتماعی منطقه‌ای چطور به تغییر تعرفه‌ها کمک می‌کند؛ که درنهایت باعث افزایش درخواست خدمات حقوقی از متخصصین شود.

ممنوعیت تبلیغات و عدم امکان ارائه رزومه و سوابق کاری یک وکیل باعث ایجاد بستری‌ شده که متخصصین حقوقی بتوانند به‌سادگی بر اساس عملکرد مشخص و شفاف خود از مردم امتیاز و نظر دریافت کنند. این یعنی شروع یک تحول جدید خوشایند.

اتوماسیون اداری با محوریت مدیریت فرایندهای حقوقی در بنیاد وکلا. مدیریت زمان و مراحل هر فرایند اهمیت بسیاری دارد. پس از یک دهه تجربه مؤثر در حوزه حقوقی مدیریت زمان و فرایندهای ارائه خدمات باعث افزایش راندمان رضایت حداکثری موکلین و درنهایت باعث افزایش درآمد می‌شود.

طراحی زیرساخت منسجم جهت اشتغال‌زایی و پیش‌بینی آینده شغلی برای دانش‌آموختگان جویای کار.

کمک به بدنه دستگاه‌های حاکمیتی جهت کاهش ورودی درخواست‌ها.

بنیاد وکلا به‌طور مداوم در حال رصد درخواست‌های مردم و جامعه حقوقی است. بر اساس تجربه‌ها و نیازمندی‌های روز جامعه خدمات و استراتژی‌های خود را منطبق می‌کند.

خدمات حقوقی از جمله جستجوی وکیل در بنیاد وکلا به موکلین کمک زیادی کرده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.