تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۹ تیر ۹۹.::. ساعت : ۱۱:۱۷ ب.ظ
فاقددیدگاه

یک مقام محلی سوریه هنگام بازدید از شعبه اخذ رای ترور شد

فرماندار شهر الحراک در استان درعا در جنوب سوریه در حین بازدید از حوزه‌های اخذ رای در این شهر به ضرب گلوله تروریست‌ها کشته شد.

به گزارش قائم آنلاین، فرماندار شهر «الحراک» در استان «درعا» در جنوب سوریه روز یکشنبه در حین بازدید از حوزه‌های انتخابیه این شهر به ضرب گلوله تروریست‌ها کشته شد.

وزارت کشور سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد: تروریست‌ها خودروی حامل سرگرد اسکندر را در حین مسیر شهر الحراک در شرق استان درعا را به رگبار بستند.

پس از آزادی کامل استان درعا در جولای ۲۰۱۸، گردانندگان گروه‌های تروریستی در این استان که  شکست در برابر ارتش سوریه برایشان بسیار ناگوار بود اقدام به تشکیل گروهکی گرفتند که نظامیان و شخصیت‌های برجسته این استان و حتی مردم عادی که با مصالحه به آغوش دولت سوریه بازگشته بودند ترور می‌کردند.

از زمان آغاز حملات هسته‌های خفته تروریستی در این منطقه ۷۹ نفر از نیروهای ارتش سوریه هدف  قرار گرفته و کشته شدند. همچنین ۱۳ نفر از اعضای سابق مخالفین که به ارتش پیوستند و ۱۷ نفر از افرادی که تصمیم به ادامه زندگی در مناطق تحت کنترل ارتش سوریه گرفتند در این حملات کشته شدند.

انتخابات پارلمانی سوریه (مجلس الشعب) از هفت صبح روز یکشنبه (به وقت محلی) در ۱۵ حوزه انتخاباتی این کشور آغاز و ساعت بیست و سه به وقت محلی به پایان رسید و کمیته قضایی انتخابات این کشور روند رای گیری را سالم  و بدون ثبت هیچ تخلفی اعلام کرد.

مردم سوریه با شرکت در این انتخابات، از میان هزار و ۶۵۶ نامزد انتخاباتی از جمله ۲۰۰ نامزد زن، ۲۵۰ نماینده را برای حضور در پارلمان کشورشان انتخاب کردند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.