تاریخ انتشار :جمعه ۲۷ تیر ۹۹.::. ساعت : ۹:۵۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

لژیونر هندبال: تست کرونای تمام بازیکنانمان منفی بود

شاهو نصرتی گفت: سه روز است که تمرینات تیم‌ شروع شده و تا ۳۵ روز دیگر نیز مسابقات لیگ رومانی آغاز می‌شود.

به گزارش قائم آنلاین، شاهو نصرتی در گفت و گو ، در خصوص آغاز تمرینات تیم بوزائو گفت: تمرینات تیم از اول تیرماه به صورتی فردی ولی با برنامه تمرینی مربی آغاز شد. سه روزی است که بعد از انجام تست کرونا و منفی بودن آن تمرینات تیمی شروع شده است. با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعلا در پیست، تمرینات آمادگی جسمانی را انجام ‌می‌دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که قوانین تیم برای رعایت نکات بهداشتی چیست، گفت: در تمرینات ۱۰ نفر بیشتر نمی‌توانیم حضور داشته باشیم آن‌هم تنها با رعایت فاصله ۲ متر. آب جدا است و لباس‌ها را باید در خانه تعویض کنیم. نباید کنار هم بیاستیم، دست بدهیم و حرف بزنیم. هر روز باید تست درجه حرارت بدن بدهیم و آن را ثبت کنیم.

وی ادامه داد: با وجودی که تست کرونا همه اعضای تیم منفی شده اما باید این قوانین رعایت شود. مسابقات لیگ حدود ۳۵ روز دیگر آغاز می‌شود و باید با حفظ پروتکل‌های بهداشتی اجازه ندهیم مشکلی پیش بیاید.

لژیونر هندبال ایران در ادامه گفت: هر فردی که قوانین را رعایت نکند ۵۰۰ یورو جریمه می شود و ۲ هفته هم باید قرنطینه باشد. اینجا همه مردم خیلی رعایت می‌کنند. زندگی همه به روال عادی برگشته و فقط باید نکات بهداشتی رعایت شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.