تاریخ انتشار :جمعه ۲۷ تیر ۹۹.::. ساعت : ۱۱:۰۱ ق.ظ
فاقددیدگاه

امریکایی‌ها هیچ‌گاه خیرخواه ملت ایران نیستند

امام جمعه شهرستان جویبار گفت:قطعاً تلاش آمریکا و رسانه های وابسته به آن در برابر قرارداد همکاری ایران و چین از سر دلسوزی نیست و این عصبانیت به دلیل بی اثرشدن تحریم‌های ظالمانه و غیرقانونی آمریکاست.

به گزارش قائم آنلاین، آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان جویبار با اشاره جنجال های به پا شده در مورد قرارداد همکاری ایران و چین گفت: این جنجال‌ها و حواشی پیش آمده در مورد این قرارداد عمدتاً از جبهه دشمن و توسط رسانه‌های معلوم الحال در حال انتشار است ولی واقعیت چیز دیگری است.

وی بیان کرد: این قرارداد همکاری هنوز نهایی نشده و پس از نهایی شدن به مجلس خواهد رفت و قطعاً اگر موردی بر خلاف و به ضرر منافع ملی جمهوری اسلامی ایران باشد نمایندگان اقدام  و از تصویب آن جلوگیری خواهند کرد.

امام‌جمعه جویبار با بیان اینکه عصبانیت و واکنش آمریکا از این قرارداد تنها به دلیل بی اثرشدن تحریم‌هاست گفت: قطعاً تلاش آمریکا و رسانه های وابسته به آن در برابر قرارداد همکاری ایران و چین از سر دلسوزی نیست و این عصبانیت به دلیل بی اثرشدن تحریم‌های ظالمانه و غیرقانونی آمریکاست.

نادعلیزاده تصریح کرد: هیچ گاه سیاستمداران آمریکایی خیرخواه ملت ایران نبوده و نیستند و تمام تلاششان برای ایجاد فشار اقتصادی به مردم است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.