تاریخ انتشار :جمعه ۲۷ تیر ۹۹.::. ساعت : ۹:۳۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

اعتراض و خشم رسانه وابسته به CIA به سبک زندگی ایرانیان

رادیو زمانه از رسانه‌های زنجیره‌ای آن سوی مرزها طی مقاله‌ای به طور علنی انتقاد خود را نسب به سبک زندگی اسلامی/ایرانی مردم ایران ابراز داشت و آن را ناشی از تبلیغات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی دانست.

به گزارش قائم آنلاین، این رسانه وابسته به سرویس‌های جاسوسی غرب، پیروی مردم ایران از الگوهای خانواده، سبک ازدواج، نوع مسکن، نوع لباس، الگوى مصرف، نوع خوراک، نوع آشپزى، تفریحات، خط و زبان و… براساس آموزه‌های اسلامی و هویت ایرانی را نوعی انحراف از روش زندگی دانست که از سوی محافل و مراکز فرهنگ غرب طی نزدیک به ۲۰۰ سال به مردم ایران تحمیل شده بود.

رادیو زمانه در حالی خصوصیات ویژه و دیرین فرهنگ ایرانی/اسلامی مانند نوع پوشش، حجاب، انجام فرائض دینی، زیارت و سفرهای زیارتی، برگزاری اعیاد اسلامی و ایرانی، ازدواج و تشکیل خانواده و… که نزدیک به ۱۴ قرن در این سرزمین و در میان ملت ایران رواج داشته را تحمیلی از سوی انقلاب اسلامی می‌داند! که رفتارهایی همچون برهنه‌گرایی و سگ‌چرانی و پارتی‌های آنچنانی و روابط نامشروع و همجنس‌گرایی و ازدواج سفید و… که به جز تحمیلات ۲۰۰ ساله استعمار، بسیاری از آنها طی همین یکی دو دهه اخیر توسط شبکه‌های به اصطلاح اجتماعی اینترنتی و کانال‌های ماهواره‌ای آن سوی آب القاء شده را جزو فرهنگ ایرانی به حساب آورده است!!

لازم به ذکر است که رادیو زمانه به طور رسمی تحت حمایت موسسه NED وابسته به سازمان CIA و سرویس جاسوسی هلند قرار دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.