تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۶ تیر ۹۹.::. ساعت : ۱:۲۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

ممنوعیت ورود مسافر به مناطق گردشگری و تفرجگاه‌های سوادکوه

فرماندار سوادکوه از ممنوعیت ورود به مناطق گردشگری و تفرجگاه ها در این شهرستان خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، سعید یزدانی در گفت‌وگو ، به شرایط قرمز کرونا در سوادکوه اشاره و اظهار کرد: مردم سوادکوه جهت حفظ سلامت خود و کاهش میزان شیوع، مسئولان را در اعمال محدودیت‌های کرونایی که در ستاد شهرستانی پیشگیری و مقابله با کرونا به تصویب رسید، یاری کنند.

وی با اشاره به تعطلات پایان هفته و احتمال ورود گردشگران به مناطق گردشگری و تفرجگاه ها افزود: مسئولان و مردم شهرستان سوادکوه با همکاری یکدیگر از ورود گردشگران به مناطق تفریحی رسمی و غیررسمی جلوگیری کنند.
فرماندار شهرستان سوادکوه خاطرنشان کرد: همکاری مردم، دهیاران و شوراها در کنار یکدیگر سبب می‌شود هر کدام از شهروندان عامل قطع زنجیره کرونا باشند و بتوانیم پیک شیوع بیماری را کاهش دهیم.
این مسئول از استقرار نیروی انتظامی در مناطق تفریحی آبشار دراسله، پارک جوارم، دریاچه شورمست و سایر مناطق گردشگری خبرداد و تصریح کرد: در صورت عدم رعایت محدودیت‌ها و مقرارت بهداشتی از سوی برخی از گردشگران بالاجبار مجبور می‌شویم از قوه قهریه و نیروی انتظامی استفاده کنیم و این زیبنده شهروندان و گردشگران نیست.
یزدانی با بیان اینکه مردم شهرستان سوادکوه همواره به مهمان نوازی، صمیمیت و ارتباطات عاطفی شهرت دارند، افزود: به دلیل شیوع و موج جدید این بیماری از هم وطنان درخواست می‌کنیم تا اطلاع بعدی و رفع خطر بیماری به این شهرستان سفر نکنند.
وی استفاده از ماسک را در پیشگیری از شیوع و ابتلا به ویروس کرونا را موثر دانست، گفت: نهادینه سازی این فرهنگ برای سلامت در جامعه ضرورت دارد.
فرماندار شهرستان سوادکوه در پایان از مردم شریف شهرستان خواست از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و با تشویق اطرافیان به رعایت مقرارت بهداشتی قطع کننده زنجیره این ویروس مرموز باشند و تا پایان شرایط خاص کرونایی ماسک زدن را فراموش نکنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.