تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۵ تیر ۹۹.::. ساعت : ۲:۰۸ ب.ظ
فاقددیدگاه

دستور ویژه برای دستگیری اراذل و اوباش متواری سرخ‌رود

رییس کل دادگستری استان مازندران گفت: در پی انتشار فیلمی از حمله اراذل واوباش به رستوران وکافه‌ای در سرخرود آمل دستور ویژه و پیگیری‌های قضایی صادر شد و تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد.

به گزارش قائم آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین اکبری در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: این اراذل قبل از این نیز اقدامات مخل نظم عمومی داشته‌اند که نیابت برای دستگیری آنان صادر شد وهم اکنون متهمان توسط پلیس اطلاعات و پلیس آگاهی شناسایی و تمامی دستورات قضایی صادر شده است.

وی افزود: دستگاه قضایی استان مازندران همواره قاطعانه با هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی مردم برخورد می‌کند.

رییس کل دادگستری استان مازندران در تشریح وقوع این حادثه گفت: پنج نفر افراد ناشناس به شکلی که سه تن از آن‌ها صورت خود را پوشانده بودند با اتومبیل پژو پارس به رستوران مراجعت نموده و در بدو ورود با سلاح سرد اعم از چاقو، قمه، میلگرد و … و بدون مقدمه شروع به تخریب خودرو‌های پارک شده در جلوی رستوران و شیشه‌های ورودی ساختمان کردند و با ایجاد رعب و وحشت از محل متواری شدند، رستوران نیز تا اطلاع ثانوی پلمب شده است.

وی ادامه داد: در نیابتی که به دادسرای چالوس اعطا شده بود متهمان در نزدیکی مکان شناسایی شده اما از محل متواری شدند.

اکبری افزود: حسب بررسی به عمل آمده این اشخاص دارای سوابق قبلی و موارد رفتار‌های این گونه در سابق هم بوده با توجه به اعلام پلیس اطلاعات مبنی بر مکان یابی آن‌ها در تهران، نیابتی برای تهران ارسال شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.