تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۴ تیر ۹۹.::. ساعت : ۱۱:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

شهریه ترم تابستان پیام نور ۵۰ درصد کاهش یافت

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه شهریه ترم تابستان این دانشگاه 50 درصد کمتر از ترم‌های تحصیلی عادی است، گفت: مهلت ثبت‌نام دانشجویان برای ترم تابستانی تا جمعه 27 تیر ماه تمدیدشد، دانشجویان دانشگاه‌های دیگر می‌توانند ازکلاس‌‌های تابستانی پیام نور استفاده کنند.

به گزارش قائم آنلاین، امیرحسین بهروز مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور در گفت و گو ، با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام ترم تابستانی دانشجویان این دانشگاه تا جمعه تمدید شده است، گفت: به دلیل استقبال زیاد دانشجویان نه تنها مهلت ثبت‌نام ترم تابستان این دانشگاه تا جمعه ۲۷ تیر ماه تمدید شده است بلکه در حال حاضر ۳۵ هزار گروه درسی ارائه شده و این تعداد با توجه به رشد ثبت‌نام دانشجویان افزایش خواهد یافت.

* امکان حضور سایر دانشجویان از دانشگاه‌های مختلف برای ترم تحصیلی تابستان پیام نور

وی افزود: افزایش دروس دانشجویان در ترم تحصیلی تابستان برای دانشجویان مقطع کارشناسی بالای ترم شش است و همچنین دانشجویان بالاتر ترم چهار در مقطع کارشناسی ارشد می‌توانند از دروس ارائه شده استفاده کنند این در حالی است که امکان حضور سایر دانشجویان از دانشگاه‌های مختلف برای ترم تحصیلی تابستان این دانشگاه که به صورت تمام الکترونیک برگزار می‌شود،‌ وجود دارد.

* شهریه ثابت ترم تحصیلی تابستان دانشگاه پیام نور ۵۰ درصد کمتر از ترم‌های عادی

بهروز تصریح کرد: هزینه شهریه ثابت ترم تحصیلی تابستان دانشگاه پیام نور ۵۰ درصد کمتر از ترم‌های عادی این دانشگاه است به طوری که در مقطع کارشناسی شهریه ثابت کمتر از ۱۵۰ هزار تومان و در کارشناسی ارشد نزدیک به ۵۷۰ هزار تومان است. از طرفی باید به این نکته اشاره کنم که در حال حاضر ۳۵ هزار گروه درسی برای ترم تحصیلی تابستان این دانشگاه ارائه شده که همچنان در حال افزایش است.

*  امتحانات دانشجویان از ۲۶ مرداد تا ۴ شهریورماه برگزار می شود

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور ادامه داد: شروع کلاس‌های ترم تابستان این دانشگاه از روز گذشته ۲۴ تیر ماه آغاز شده و تا ۲۴ مرداد ماه ادامه دارد. همچنین امتحانات دانشجویان از ۲۶ مرداد تا ۴ شهریورماه برگزار می شود.این در حالی است که ارزشیابی دروس کلاس‌های آموزشی به صورت غیرحضوری و پایان ترم انجام می‌شود چرا که ترم تابستان این دانشگاه به صورت تمام الکترونیک است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.