تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۴ تیر ۹۹.::. ساعت : ۹:۳۳ ق.ظ
فاقددیدگاه

برادرزاده ترامپ می‌تواند کتابش را تبلیغ کند

با رای دادگاه، «مری ترامپ» برادرزاده رئیس جمهور ایالات‎‌متحده مجوز تبلیغ و صحبت درباره کتاب جنجالی‌اش درباره «دونالد ترامپ» را دریافت کرد.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از تایم، طبق رای دادگاه عالی نیویورک محدودیت تبلیغ و مصاحبه درباره کتاب افشاگرانه «خیلی زیاد و همیشه ناکافی: چگونه خانواده من خطرناک‌ترین مرد جهان را ساخت» برای نویسنده این اثر یعنی «مری ترامپ» برادرزاده «دونالد ترامپ» لغو شد.

خبر انتشار کتاب افشاگرانه «مری ترامپ» درباره «دونالد ترامپ» با انتقاد شدید خانواده «ترامپ» مواجه شد.

مبارزه برای جلوگیری از انتشار این کتاب از ماه گذشته و با شکایت «رابرت ترامپ» برادر رئیس جمهور ایالات‌متحده برای جلوگیری از انتشار این کتاب آغاز شد. اما دادگاه شکایت «رابرت ترامپ» مبنی بر اینکه انتشار کتاب «مری ترامپ» برخلاف توافق، افشا نکردن اطلاعات امضاشده توسط اعضای خانواده ترامپ است را رد کرد.

گفته می‌شود این کتاب شامل اطلاعات رسواکننده‌ای درباره خانواده ترامپ، شخصیت دونالد ترامپ و چگونگی تبدیل شدن او به فردی است که امروز سلامت، امنیت اقتصادی و اجتماعی دنیا را تهدید می‌کند.

کتاب «خیلی زیاد و همیشه ناکافی» که به طور رسمی از ۱۴ جولای منتشر می‌شود، پیش از انتشار با استقبال چشمگیر مخاطبان مواجه شد و در رتبه نخست پرفروش‌های آمازون قرار گرفت.

«مری ترامپ» که ۵۵ سال سن دارد فرزند «فرد ترامپ» برادر بزرگ دونالد ترامپ است که در سال ۱۹۸۱ و در سن ۴۲ سالگی درگذشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.