تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۳ تیر ۹۹.::. ساعت : ۸:۴۱ ق.ظ
فاقددیدگاه

دست‌اندازی‌های خائنانه به منابع کشور خیانت آشکار به نسل‌های آینده است

نماینده شهرستان‌های قائم‌شهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده بی‌رویه مخصوصاً خام فروشی و سوء مدیریت‌ها و دست‌اندازی‌های خائنانه، گناه بزرگ و خیانت آشکار به نسل‌های آینده است.

به گزارش قائم آنلاین، کیوان مرادیان در گفت و گو ، با بیان اینکه در مرحله گذر از تحریم‌های ظالمانه دشمنان و تحقق تثبیت اقتصادی در کشور چاره‌ای جز مدیریت منابع نداریم گفت: اگر روحیات جهادی همراه با طراحی‌های هوشمندانه و علمی برای استفاده مناسب از منابع موجود اعمال شود می‌توان به آینده و امنیت اقتصادی کشور امیدوار بود.

وی یادآور شد: منابع و ذخایر کشور از مواهب خدادادی هستند که در طول تاریخ بشر و طی فعل‌وانفعالات و حوادث مختلف اینک در اختیار ما قرارگرفته است فلذا استفاده بی‌رویه مخصوصاً خام فروشی و سوء مدیریت‌ها و دست‌اندازی‌های خائنانه، گناه بزرگ و خیانت آشکار به نسل‌های آینده است.

این عضو کمیسیون انرژی عنوان کرد: ایران کشوری چهارفصل و سرشار از منابع و ذخایر روزمینی و زیرزمینی است که با استفاده از ظرفیت مجلس یازدهم به نفع مدیریت بر منابع و تحکیم زیرساخت‌های اقتصادی کشور استفاده کنیم و باید به‌زودی جهش تولید با رویکرد نگاه به درون کشور محقق شود.

مرادیان در پایان همگرایی و هم‌اندیشی و تمرکز بر اصلاح ساختار مدیریتی و اداری کشور برای پاسخگویی به مطالبات به‌حق مردم و فراهم کردن شرایط مناسب جهت کسب‌وکارهای موجود و حذف سوءاستفاده گران از چرخه تولید و صادرات و واردات را از عوامل مهم تثبیت اقتصادی و آرامش روانی جامعه دانست و عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری و هدایت‌های مشفقانه ایشان را چراغ راه مسئولان در قوای مختلف عنوان کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.