تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۲ تیر ۹۹.::. ساعت : ۱۰:۵۹ ق.ظ
فاقددیدگاه
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه قائم شهر:

از برگزاری یادواره شهدای زن تا برپایی فروشگاه‌های حجاب و عفاف

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه قائم شهر در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به برگزاری ۵۰ برنامه در هفته عفاف و حجاب گفت: یادواره شهدای زن با محوریت شهیده شاخص سال ۹۹ و دو شهیده شهرستان برگزار می شود.

به گزارش قائم آنلاین، کلثوم آهنگری صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار بسیج در قائم‌شهر، با اشاره به هفته عفاف و حجاب خبر از ۵۰ برنامه در این هفته خبر داد و گفت: اهدای گل به بانوان، تجلیل از بانوان محجبه، برپایی فروشگاه‌های محصولات عفاف و حجاب، فضاسازی فرهنگی، برگزاری جشن حجاب برای دختران ۹ ساله از جمله این برنامه‌ها است.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه قائم‌شهر، نشست ۲۰ حلقه صالحین در قالب اردوی فرهنگی را ار دیگر برنامه‌های این هفته برشمرد و افزود:‌ اجرای مسابقه نقاشی با موضوع شهداء وحجاب در مهد‌های قرآنی، اردوی دختران جوان به یادمان شهداء «پارک موزه دفاع مقدس»، بازخوانی وصیتنامه شهداء بصورت مجازی، دیدار و تجلیل از خانواده‌های معظم شهداء توسط دختران جوان، دوخت رایگان چادر و مقنعه در طول هفته در پارک ولیعصر”عج”، اجرای مسابقه انشاء نویسی با موضوع من یک محجبه هستم از برنامه‌های مهم این هفته است.

آهنگری در ادامه از برگزاری یادواره شهدای زن با محوریت شهیده شاخص سال ۹۹ و دو شهیده‌ی شهرستان هم خبر داد و یادآور شد: تمامی برنامه‌ها با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی اجرا خواهد شد.

مسول بسیج جامعه زنان در بخش دیگری از سخنان خود هدف از اجرای این برنامه‌ها را ترویج فرهنگ عفاف و حجاب وسبک زندگی ایرانی اسلامی با الگوگیری از سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) برشمرد و خاطرنشان کرد: سیاهی چادر زنان مسلمان و مومن برای استکبار وهم برانگیز‌تر از هر چیزی است چرا که استکبار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با هدف ضربه زدن به انقلاب، به دنبال فروپاشی بنیان خانواده است و در این میان عفت و حیای زنان ایرانی را مورد هدف قرار داده است.

آهنگری پیام اصلی شهدای والامقام ایران اسلامی را حفظ حجاب و پیروی از ولایت دانست و افزود:‌با مطالعه اکثر وصیتنامه شهداء به این نکته پی میبریم که غالب توصیه و سفارش شهداء حول محور حجاب و ولایت می‌باشد.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه قائم شهر در پایان با اشاره به مسیری که شهدا برای نسل جدید ترسیم کردند، یادآور شد: با حضور در برنامه‌های عفاف و حجاب به ترویج فرهنگ حجاب فاطمی کمک خواهیم کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.