تاریخ انتشار :شنبه ۲۱ تیر ۹۹.::. ساعت : ۱۰:۵۷ ب.ظ
فاقددیدگاه

ولایت فقیه ادامه دهنده راه اهل بیت(ع) است

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: هر کسی ولایت خدا و پیامبر اکرم (ص) را داشته و ادامه دهنده ولایت فقیه باشد در تمامی عرصه ها از جمله انقلاب و دفاع مقدس و ... پیروز است.

به گزارش قائم آنلاین،  آیت الله محمدباقر محمدی لائینی با حضور در جمع پایوران و سربازان لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا با بیان این مهم که در قرآن کریم سه نوع تشکیلات برای یک جامعه تعریف شده است ، اظهار کرد:اولین تشکیلاتی که در قرآن کریم به آن اشاره شده است تشکیلات دفاعی می باشد و افرادی که در این گروه قرار می گیرند جند الله هستند و از ویژگی های این لشکر پیروزی حتمی در برابر لشکر شیطان است و ما به این مهم ایمان کامل داریم.

وی با اعلام اینکه دومین تشکیلاتی که قرآن کریم به آن اشاره کرده است تشکیلات فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی است، افزود: افرادی که در این گروه قرار می گیرند حزب الله نامیده می شوند و از ویژگی‌های آنان رستگاری و سعادتمندی می باشد  و سعی مان بر این  باید باشد تا در مسیر تقویت جریان فرهنگی که همان حزب الله است قرار بگیریم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید اینکه حزب الله در قرآن دارای دو ویژگی است، خاطر نشان کرد :اولین ویژگی حزب الله ، ولایت محوری بر مدار ولایت خدا ، اهل بیت و معصومین است که هر کسی ولایت خدا و پیامبر اکرم (ص) را داشته و ادامه دهنده ولایت فقیه باشد در تمامی عرصه ها از جمله انقلاب و دفاع مقدس و … پیروز است .

محمدی لائینی افزود : دومین ویژگی حزب الله ، ستیز با استکبار و شیاطین است که در مجموع این دو ویژگی ، پایه های حزب الله را تشکیل می دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این مهم که سومین تشکیلاتی که در قرآن مجید به آن اشاره شده است تشکیلات عرفانی و معنوی می باشد ، تصریح کرد: از جمله ویژگی افرادی که در این تشکیلات قرار می گیرند ، هیچ ترس و اندوهی در صحبت ها و اعمالشان دیده نمی شود و برای اینکه مسیر اولیاء الله را طی کنند باید از نماز اول وقت ، نماز شب  ، نماز نافله ، گریه و دیگر اعمال عبادی غافل کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران در سخنان پایانی خود با اشاره به این مهم که اگر کسی اولیاء الله نباشد جز حزب الله و جندالله هم نیست گفت: در مجموع کسانی که تمام این ویژگی ها را دارند  انصارالله نامیده می شود و خدا را شاکر هستم که در جمعی حضور دارم که تمام این ویژگی ها را دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.