تاریخ انتشار :جمعه ۲۰ تیر ۹۹.::. ساعت : ۲:۲۶ ق.ظ
فاقددیدگاه

آغاز آموزش‌های حضوری دانشجویان علم و صنعت از فردا

نحوه ارائه دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت تشریح شد، بر این اساس آموزش های حضوری دانشجویان این دانشگاه از فردا شنبه ۲۱ تیر آغاز می‌شود.

به گزارش قائم آنلاین، بر اساس اعلام دانشگاه علم و صنعت ایران و با توجه به درخواست ‌های مکرر جمعی از دانشجویان این دانشگاه در خصوص ارائه کلاس‌های عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی و به منظور فراهم شدن زمینه دانش ‌آموختگی آنان برای ادامه تحصیل و یا اشتغال و نیز سایر دانشجویانی که به دلایل مختلف نیازمند یا علاقه مند به گذراندن این دروس در تابستان هستند، امور آموزش این دانشگاه با همکاری دانشکده‌ها، برنامه دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی در تابستان را تنظیم و اعلام کرد.

بر این اساس، بخشی از این دروس به صورت حضوری فشرده و مابقی به صورت غیرحضوری ارائه می شود. همچنین دروس فشرده حضوری از شنبه ۲۱ تیرماه شروع و تا یکشنبه ۵ مردادماه ادامه خواهند داشت.

همچنین اولویت ثبت ‌نام و حضور در این کلاس ‌ها با دانشجویانی است که در شرف دانش ‌آموختگی هستند و تنها در صورت وجود ظرفیت اضافی سایر دانشجویان می ‌توانند با هماهنگی دانشکده در این کلاس ‌ها شرکت کنند.

اسکان دانشجویان خوابگاهی برای این کلاس‌ ها نیز از یک روز قبل از اولین کلاس عملی تا یک روز بعد از آخرین درس عملی با معاونت دانشجویی هماهنگ شده است.
دانشجویانی که موفق به حضور در این کلاس ‌ها (یا کلاس‌ های مشابه احتمالی در شهریور) نشوند، می ‌توانند درخواست حذف درس را کنند.

همچنین شرکت دانشجویان در کلاس ‌های دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی و یا عملی- نظری که ارائه آنها کاملا غیرحضوری اعلام شده، الزامی است.
دانشجویان برای اطلاع از زمان ‌بندی کلاس ‌ها، می ‌توانند به سایت دانشکده ارائه‌ کننده درس مراجعه کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.