تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۹ تیر ۹۹.::. ساعت : ۳:۲۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

مارسلو: اطمینان داشتم در رئال بازیکن بزرگی می‌شوم

ستاره برزیلی رئال مادرید از عشق و علاقه زیاد خود به پیراهن کهکشانی‌ها سخن به میان آورد و تاکید کرد که از همان ابتدا می دانست که در رئال به بازیکنی بزرگی تبدیل خواهد شد.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از سایت گل، مارسلو یکی از باتجربه ترین بازیکنان رئال مادرید است که بعد از سرخیو راموس بازوبند کاپیتانی را بر بازو می‌بندد. مارسلو ۱۳ سال است که در رئال مادرید بازی می کند و به غیر از یکی دو فصل اخیر همواره از بهترین ها در پست خود بوده است.

او گفت: من از ۱۸ سالگی در رئال مادرید بازی می کنم. از همان ابتدای کودکی دوست داشتم که در تیم بزرگ رئال بازی کنم و وقتی رویایم برآورده شد غرق در خوشحالی شدم. در زندگی بعضی از فرصت ها وجود دارند که نباید آنها را از دست داد. من با پیشنهاد رئال مواجه شدم و نتوانستم که این فرصت را از دست دهم.

مارسلو در ادامه گفت: از حضور در رئال مادرید بسیار خوشحال هستم. یک بار مسئولان تیم خواستند که من را به صورت قرضی به تیم دیگری بدهند اما قبول نکردم. می دانستم که روزی از روزها به بازیکنی کلیدی در رئال تبدیل می شوم.

مارسلو بیشتر از ۵۰۰ بار پیراهن رئال مادرید را بر تن کرده و توانسته ۳۸ گل به ثمر برساند و ۹۳ پاس گل هم بدهد که این برای یک مدافع آمار بسیار خوبی است.

او با پیراهن رئال مادرید چهار بار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورده و سابقه قهرمانی در جام حذفی، لالیگا و سوپر جام اروپا و اسپانیا و البته جام جهانی باشگاهی را هم در کارنامه دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.