تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۹ تیر ۹۹.::. ساعت : ۱:۳۴ ق.ظ
فاقددیدگاه

راه‌اندازی قرارگاه خدمات اجتماعی در سپاه برای رفع مشکلات مردم

فرمانده سپاه کربلا از راه اندازی قرارگاه خدمات اجتماعی در سپاه استان برای رفع مشکلات خبر داد و گفت:‌سپاه به عنوان یار و یاور در کنار اصناف است.

به گزارش قائم آنلاین، سرهنگ دکتر سیاوش مسلمی در نشست صمیمی با روسای اتاق اصناف، انجمن اسلامی بازار، نمایندگان اصناف مازندران در کشور و فرماندهان حوزه‌های بسیج اصناف استان  با اشاره به نقش اصناف در تاریخ انقلاب، اظهار کرد:‌صبر و استقامتی که اصناف در مشکلات دارند بویژه د راین شرایط کرونایی که بازار دچار خسارت شده، مثال زدنی است.

وی با بیان اینکه نظام اداری دچار مشکل است،افزود:‌اگر مسئولی اعلام می کند خدمتگزار است، باید با تدبیر عمل کند، اما متاسفانه برخی مسئولین حرف و عملشان یکی نیست.

فرمانده سپاه کربلا با ابزار تاسف از اینکه برخی از دولتی ها مانع تولید و صادرات هستند، ادامه داد:‌بازار نباید در شرایط کرونایی هزینه زیادی بدهد لذا باید پیگیری و تحقیق شود در کدام بخش مشکلات فراگیر است و طبق اولویت مشکلات را برطرف کرد.

مسلمی با تاکید بر اینکه سپاه همدرد مشکلات مردم و بازاریان است، اضافه کرد:‌مردم و بازاریان جز قدرت نرم نظام بوده و سرمایه درونی کشور هستند اما متاسفانه برخی دولتمردان متوجه این سرمایه درونی نشدند.

وی با تصریح بر اینکه مردم تامین کننده امنیت در کشور هستند،افزود:‌سپاه در حوزه های مختلف محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مردم پروژه های بزرگی را برعهده گرفته است لذا در حوزه اصناف و مشکلات بازار هم با توجه به ابزارهای قانونی میتواند در کنار بازار و اصناف باشد.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه از راه اندازی قرارگاه خدمات اجتماعی در سپاه استان برای رفع مشکلات خبر داد و گفت:‌سپاه به عنوان یار و یاور در کنار اصناف است، لذا باید ساختار و سیستم ها را درست کرد تا توزیع عدالت در سراسر استان به درستی صورت گیرد چرا که مازندران یکپارچه است و مردم نباید احساس واگرایی کنند.

مسلمی با اشاره اینکه استان مازندران قطب کشاورزی در محصولات مختلف است، خاطرنشان کرد:‌وظایف سازمان ها و ادارات مرتبط با این حوزه باید پیگیر مشکلات در این بخش باشند و برای رفع آن تلاش کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نیاز امروزه کشور دیپلماسی تجاری و اقتصادی است،گفت:‌نباید همه مسائل کشور را به سیاست گره زد و برخی سیاستها هم به کشور ضرر زده است.

فرمانده سپاه کربلا در پایان با اشاره اینکه ما روی خط قرمزها با توجه به قانون پایبند هستیم و آن حراست از نظام اسلامی و ولایت است، خاطرنشان کرد:‌ از اصناف با هر سلایق مختلفی که دارند، برای برطرف کردن مشکلات و تقویت و اقتدار نظام حمایت می کنیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.